Welkom op de vernieuwde website
Zoals u ziet heeft onze website een nieuw jasje gekregen. Wij hopen dat het nieuwe uiterlijk u bevalt.

Een van de belangrijke aanwinsten is dat we nu veel eenvoudiger foto’s, figuren en tabellen in de tekst zullen kunnen onderbrengen. De eerste resultaten daarvan kunt u al zien. We hebben ook de indeling in rubrieken vereenvoudigd en hun aantal verminderd, waardoor de site overzichtelijker is geworden. Voor het gericht zoeken naar een specifiek onderwerp biedt het zoekvenster op de homepage als vanouds een snelle toegang.
Onderaan elk artikel dat daarvoor in aanmerking komt, zal een knop komen te staan waarmee u direkt een reactie kunt sturen. (Op hate mail en anonieme reacties zullen wij in het algemeen niet reageren.)
De rubriek Vragen blijft bestaan. Voor deze rubriek kunt u net als vroeger actuele vragen of commentaren per e-mail sturen aan webredactie.
Het besloten gedeelte van de website is om technische redenen nog niet geactiveerd. Wij proberen dit deel zo spoedig mogelijk te openen en zullen u dan ook laten weten welke onderdelen hierop zullen komen te staan.
De site is uitgebreid getest, maar wij realiseren ons dat er waarschijnlijk toch nog fouten en onvolkomenheden zullen opduiken. Wij hopen dat u problemen waar u op stuit aan ons zult melden .Technische zaken kunt u melden bij de webmasters [email protected] en redactioneel inhoudelijke bij [email protected].
Wij willen tot slot vooral onze webmasters Stacey Trooster en Lars Prakken danken en lof toezwaaien. Zij hebben niet alleen het initiatief genomen om de website te verbeteren, maar ook het leeuwendeel van het werk verricht om deze ingrijpende vernieuwing te realiseren.
Rob Koene
Naschrift
De reactiemogelijkheden zijn begin mei 2008 wegens misbruik gestopt.
Nieuwsbrief
De Digitale Nieuwsbrief van de VtdK houdt u regelmatig op de hoogte van nieuwe artikelen op deze site.
Gerelateerde artikelen
Deugdelijk bewijs dat ‘healing touch’ iets doet, ontbreekt
artikelen - 06 oktober 2025Er is geen bewijs dat 'healing touch' (ook wel 'therapeutic touch' genoemd), het paradepaardje van het kwak-Van Praag Instituut in Utrecht, werkt, leert een artikel van een onderzoeker van het al even alternatieve Louis Bolk Instituut.
Lees meerVrije Universiteit krijgt Meester Kackadorisprijs 2025
artikelen - 03 oktober 2025Het College van Bestuur van de Vrije Universiteit Amsterdam krijgt de Meester Kackadorisprijs 2025 wegens het benoemen van chiropractor Sidney Rubinstein tot bijzonder hoogleraar. Chiropractie is kwakzalverij.
Lees meer1000 medewerkers Amerikaanse ministerie van Volksgezondheid willen dat RFK jr aftreedt
artikelen - 25 september 2025Buitenlandrubriek met o.a.: 1000 medewerkers Amerikaanse ministerie van Volksgezondheid willen dat RFK jr aftreedt / Fraudeurs gebruiken AI om dokters dubieuze producten aan te laten prijzen.
Lees meer