Meester Kackadorisprijs 2006

ZonMW heeft een kwakzalverig rapport uitgegeven, en heeft een stoomcursus 'wetenschappelijk onderzoeken' ontworpen speciaal voor kwakzalvers en met 190.000 overheidseuro's gefinancierd.

Dit jaar maar liefst tien kandidaten of beter groepen kandidaten, waaronder een handvol hoogleraren (Rasker, Bouter en anderen), en op zich bona fide instellingen als het RIVM, ZonMW, TNO-Pharma, het Slotervaart Ziekenhuis en de Universiteit Wageningen, een Bekende Nederlander (Liesbeth List) en een boeketje journaille die allemaal alternatieve (dus scheve) schaatsen reden.

Interessante artikelen

artikelen - 30 oktober 2025

Op zaterdag 4 oktober 2025 vond het VtdK-symposium 'Het Alternatieve Circuit: Risico’s, Kosten en Communicatie' plaats in de Geertekerk te Utrecht. Bekijk video's van het symposium hier.

artikelen - 26 oktober 2025

Buitenlandrubriek met o.a.: Lage vaccinatiegraad zorgt voor grootste griepgolf in Australië / RFK Jr. denkt dat een besnijdenis autisme bevordert.

artikelen - 06 oktober 2025

Er is geen bewijs dat 'healing touch' (ook wel 'therapeutic touch' genoemd), het paradepaardje van het kwak-Van Praag Instituut in Utrecht, werkt, leert een artikel van een onderzoeker van het al even alternatieve Louis Bolk Instituut.