Black-out
Bij alle berichtgeving in de media over de uitspraak van het hof in de zaak Sickesz sprong het artikel in De Telegraaf van 6 juni van Meester Kackadorisprijswinnaar René Steenhorst er uit.

Uit: Nederlands Tijdschrift tegen de Kwakzalverij 118.2, (juli 2007), p. 23
Nieuwsbrief
De Digitale Nieuwsbrief van de VtdK houdt u regelmatig op de hoogte van nieuwe artikelen op deze site.
Gerelateerde artikelen
Omzet nutteloze voedingssupplementen groeit
artikelen - 16 mei 2025De verkoop van voedingssupplementen als collageen, resveratrol en berberine blijft groeien, mede door de gezondheidsclaims die allerlei influencers maken op sociale media. Maar voor die claims is geen wetenschappelijke onderbouwing te vinden.
Lees meerJongen of meisje: hoe kwakzalvers geld verdienen
artikelen - 08 mei 2025Volgens kwakzalvers van Gender Consult en Gender Balance kunnen zwangeren het geslacht van hun aanstaande kind helpen bepalen door hun dieet aan te passen, bijvoorbeeld door meer groenten te eten voor een meisje en meer vlees voor een jongen. Onbewezen, onzinnige claims.
Lees meerAmerikaanse markt voor consulten online helderzienden groeit flink door AI
artikelen - 24 april 2025Buitenlandrubriek met o.a.: Amerikaanse markt voor consulten online helderzienden groeit flink door AI / Utah haalt als eerste Amerikaanse staat Fluoride uit water.
Lees meer