UitgelichtKaartjes voor het jaarsymposium 2025 – Het Alternatieve Circuit: Risico’s, Kosten en Communicatie zijn nu beschikbaar.

Koop hier uw kaartje

Symposium 2015

Kanker is altijd een vrijplaats geweest voor kwakzalvers. In de top twintig van kwakzalvers van de 20e eeuw stonden niet minder dan drie artsen die voornamelijk kankerpatiënten als clientèle hadden: Moerman (nr. 1), Samuels (nr. 2) en de recent overleden Houtsmuller (nr.12).

Interessante artikelen

artikelen - 26 juni 2025

Buitenlandrubriek met o.a.: RFK Jr. ontslaat vaccinatieraad / Drie op tien Amerikanen maakt gebruik van astrologie, tarotkaarten en toekomstvoorspellers.

artikelen - 26 juni 2025

Save the date: 4 oktober zal het VtdK-sympsium plaatsvinden. Dit jaar is het thema 'Het Alternatieve Circuit: Risico’s, Kosten en Communicatie'. Hier vindt u het programma.

artikelen - 20 juni 2025

Stef Freriks straalt olijfolie in om deze bij schapen en runderen in te zetten tegen een besmetting met het blauwtongvirus, een nare ziekte.