Wat te denken van een neonatoloog van het Erasmus MC die acupunctuur bedrijft, een kinderarts van het Haga-ziekenhuis, die kinderen Tai Chi laat doen, een Kinderpoli in Almere waar een osteopaat is aangesteld en het Slotervaartziekenhuis, die op haar kinderafdeling ‘integrative medicine’ aanbiedt en als unique selling point uitvent?
Lees meerBuitenlandrubriek met o.a.: België wil einde maken aan vergoeding van homeopathie via ziekenfondsen / Artsen waarschuwen voor overhaaste conclusies bij potentieel autisme-middel.
Lees meerKwakzalver/leefstijlcoach Mike Verest claimt dat je door appelazijn te lepelen in korte tijd kilo’s kunt afvallen. Zijn claim is gebaseerd op een inmiddels teruggetrokken BMJ-artikel.
Lees meerDe Vereniging tegen de Kwakzalverij kreeg vermoedelijk per abuis de domeinnaam chiropractors.nl aangeboden, terwijl chiropractie een alternatieve behandeling is.
Lees meer