'Niet-reguliere geneeswijzen in de 21ste eeuw in internationaal perspectief' is het thema van het VtdK symposium 2008. Hier vindt u tijd, plaats, programma, sprekers en een 'Ten Geleide'. Het programma begint met de uitreiking van de Meester Kackadorisprijs
Lees meerHet gerechtshof in Den Bosch vindt dat de kosten voor een maandenlange antibiotica- en vitamine-kuur niet aftrekbaar van de belasting zijn, zoals een patiënte met ‘chronische’ Lyme deed. De kosten voor de kwakzalvende, voorschrijvende Belgische arts, Kenny de Meirleir, mogen merkwaardig genoeg wel worden afgetrokken. Hof en belastingdienst hebben even niet opgelet.
Lees meerHet vaktijdschrift The Oncologist heeft een artikel over een homeopathisch kankeronderzoek ingetrokken, na vijf jaar gesteggel.
Lees meer‘Herstel je Gezondheid’ en ‘Bio Energie Therapie’ zijn de namen van de behandelwinkels van Kaj Alexander de Vries; ze zijn volgestouwd met apparatuur zoals bioresonantie-apparaten en een waterstofgas-generator. Zijn kwakbehandeling begint steevast met een waardeloze, weinigzeggende LBA-bloedtest.
Lees meer