De Longlist voor de Meester Kackadorisprijs 2017 bevat 13 genomineerden. Van de KNOV tot de bisschop van Den Bosch.
Lees meerFitnesscentra en fysiotherapiepraktijken schaffen de Zwitserse magneetstoel MyPelvi aan om urine-incontinentie, een laag libido en rugpijn te kunnen behandelen. De vereniging van bekkenbodemtherapeuten NVFB waarschuwt: er is geen wetenschappelijk bewijs voor de werking.
Lees meerBuitenlandrubriek met o.a.: België wil einde maken aan vergoeding van homeopathie via ziekenfondsen / Artsen waarschuwen voor overhaaste conclusies bij potentieel autisme-middel.
Lees meerKwakzalver/leefstijlcoach Mike Verest claimt dat je door appelazijn te lepelen in korte tijd kilo’s kunt afvallen. Zijn claim is gebaseerd op een inmiddels teruggetrokken BMJ-artikel.
Lees meer