Mangistan tegen kanker, MS en alzheimer
Danny uit Berchem prees het sap van mangistan (Engels: mangosteen) aan tegen allerlei ernstige ziekten.

Danny uit Berchem prees het sap van mangistan (Engels: mangosteen) aan tegen allerlei ernstige ziekten. Dat mag niet. De producent van het sap beloonde hem ook nog. Danny kreeg een voorwaardelijke straf. Zie verder de website van Skepp.
Gerelateerde artikelen
Gevaarlijke Australische natuurgenezer Barbara O’Neill komt naar Nederland
artikelen - 08 juli 2025Barbara O’Neill mag in Australië geen lezingen houden omdat haar onzinbeweringen een gevaar vormen voor de volksgezondheid. De christelijke zalenverhuurder Het Kruispunt in Barneveld geeft de Australische ruim baan.
Lees meerMeester Kackadorisprijs 2020
page - 17 juni 2025De winnaar van de Meester Kackadorisprijs 2020 was het KWF. Lees hier waarom. Informatie over de zes genomineerden voor de prijs vindt u hier.
Lees meerOM eist zes jaar gevangenisstraf tegen kwakzalverarts Wim Huppes
artikelen - 27 november 2024Wim Huppes, een in 2016 uit het BIG-register geschrapte internist, moet zes jaar de gevangenis in voor zware mishandeling en oplichting, is de eis van het OM. Zijn geklooi met een zelf verzonnen lichttherapie bezorgde kankerpatiënten helse pijnen en geen genezing: ze overleden.
Lees meer