Door: Frits van Dam | Geplaatst: 14 augustus 2006

Jaarvergadering 2004

Verslag van de jaarvergadering van 23 oktober 2004. Lees meer…

Verslag van de jaarvergadering van 23 oktober 2004. Lees meer…

Frits van Dam

dr. F.S.A.M. van Dam is als psycholoog verbonden aan het Nederlands Kanker Instituut/Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis en als bijzonder hoogleraar aan de afdeling Klinische Psychologie, FMW, Universiteit van Amsterdam.

Gerelateerde artikelen

artikelen - 28 december 2025

Buitenlandrubriek met o.a.: Gezondheidsexperts: ‘Free Birth Society is levensgevaarlijk’ / Ouders aangeklaagd wegens moord en kindermishandeling door ‘alkalisch dieet’

artikelen - 23 december 2025

In een open brief aan de formateurs roept de VtdK op om BTW te heffen op alternatieve behandelwijzen. Niet-reguliere behandelaars moeten benadrukken dat hun behandelingen ineffectief zijn. Verzekeraars moeten dat ook.

artikelen - 19 december 2025

Het gerechtshof in Den Bosch vindt dat de kosten voor een maandenlange antibiotica- en vitamine-kuur niet aftrekbaar van de belasting zijn, zoals een patiënte met ‘chronische’ Lyme deed. De kosten voor de kwakzalvende, voorschrijvende Belgische arts, Kenny de Meirleir, mogen merkwaardig genoeg wel worden afgetrokken. Hof en belastingdienst hebben even niet opgelet.