Uit alle aanmeldingen heeft de jury van de Meester Kackadorisprijs 2015 de volgende longlist van acht kandidaten vastgesteld, die hieronder kort worden geïntroduceerd. Zoals bekend is de prijs bestemd voor instellingen, personen of ondernemingen die in belangrijke mate hebben bijgedragen aan de verspreiding in daad, woord of geschrift van de kwakzalverij in Nederland. Alle genomineerden zijn inmiddels per brief op de hoogte gesteld van hun kandidatuur. De winnaar zal op zaterdag 3 oktober voorafgaand aan het symposium worden bekend gemaakt, waarna deze - mits aanwezig - in de gelegenheid zal worden gesteld een korte apologie uit te spreken. De jury en het bestuur danken de leden die kandidaten voor de Meester Kackadorisprijs 2015 hebben voorgedragen.
Lees meerRechtbank Noord-Brabant en de Raad van State bevestigen het gelijk van de inspectie IGJ die de afgelopen jaren (orthomoleculaire) artsen heeft beboet omdat deze niet geprotocolleerde middelen hebben voorgeschreven aan covid19-patiënten.
Lees meerBuitenlandrubriek met o.a.: Gezondheidsexperts: ‘Free Birth Society is levensgevaarlijk’ / Ouders aangeklaagd wegens moord en kindermishandeling door ‘alkalisch dieet’
Lees meerIn een open brief aan de formateurs roept de VtdK op om BTW te heffen op alternatieve behandelwijzen. Niet-reguliere behandelaars moeten benadrukken dat hun behandelingen ineffectief zijn. Verzekeraars moeten dat ook.
Lees meer