Tijdens de jaarvergadering van de Vereniging tegen de Kwakzalverij (VtdK) op zaterdag 25 oktober 2008 is bekend gemaakt dat de Meester Kackadorisprijs 2008 gaat naar de NCRV. De keuze was moeilijk.
Lees meerDe nominaties voor de Meester Kackadorisprijs gaven al redenen aan waarom de kandidaten de kwakzalverij bevorderen, maar hier vindt u het volledige rapport van de jury, en ook de reden dat Lex Bouter, de rector magnificus van de VU toch uiteindelijk niet nummer een werd.
Lees meerDe Meester Kackadorisprijs wordt uitgereikt aan personen of instellingen degenen die de kwakzalverij bevorderd hebben en die beter zouden moeten weten (de kwakzalvers zelf werden nog nimmer genomineerd). De VtdK maakt in het volgende persbericht bekend wie dit jaar voor deze prijs in aanmerking komen.
Lees meerNieuw: een (basis)arts die zich heeft bekeerd tot de leer van de Germaanse Geneeskunde. Ernst Molenaar houdt consult in Ankeveen. Hij is een van de vele kwakzalvers die in zaaltjes in het land deze verderfelijke leer verspreiden.
Lees meerSupplementenbedrijf Vitakruid eist rectificatie van een recent artikel op deze website waarin de acht genomineerden voor de Meester Kackadorisprijs 2026 bekend zijn gemaakt. Ajax is een van die genomineerden. Vitakruid, dat Ajax sponsort, vindt enkele kwalificaties die de prijsjury gebruikt niet juist.
Lees meerBuitenlandrubriek met o.a.: Naakte patiënten krijgen in Londense kliniek 'kankerbehandeling' met bleekgas / Amerikaanse vrouw overlijdt na omstreden anti-verouderingsinfuus.
Lees meer