Door: de Webredactie | Geplaatst: 21 augustus 2011

Homeopathie-producent dagvaardt blogger

Homeopathische producten van Boiron werken niet.

Boiron, een Franse producent van homeopathische middelen, dagvaardt een amateurblogger uit Italië omdat die in een tweetal blogs beweert dat de homeopathische producten van Boiron niet werken.

de Webredactie

Gerelateerde artikelen

artikelen - 01 mei 2026

In een onthullende aflevering van BOOS, wordt Anne Eißfeller als een kwakzalver ontmaskerd. Zij adviseert kankerpatienten dat ze geen chemo nodig hebben en raadt in plaats daarvan allerlei alternatieve therapieën aan.

artikelen - 01 mei 2026

Chakra-charlatan Joe Dispenza heeft een miljoenenimperium gebouwd op het pseudowetenschappelijke evangelie dat je jezelf kunt genezen met je gedachten. Een column van Adriaan ter Braack (Sjamadriaan) in Trouw.

artikelen - 27 april 2026

Buitenlandrubriek met o.a.: Spaanse overheid: homeopathie werkt niet / Populaire thuistests tonen geen voedselallergieën aan.