UitgelichtKaartjes voor het jaarsymposium 2025 – Het Alternatieve Circuit: Risico’s, Kosten en Communicatie zijn nu beschikbaar.

Koop hier uw kaartje
Door: Catherine de Jong | Geplaatst: 18 maart 2012

Kruiden aan banden

De Europese regeling voor traditionele kruidenmiddelen is, na een lange aanloop, sinds 1 mei definitief van kracht. In Nederland hebben twaalf van deze middelen een registratie gekregen. De rest is vanaf nu in de ban. Volkomen terecht.

Catherine de Jong

Gerelateerde artikelen

artikelen - 27 juli 2025

In een nieuwe docuserie op Streamz krijgen vijf Vlamingen die zeggen dat ze paranormale gaven hebben, de ruimte om die te laten zien, zonder wetenschappelijk wederwoord. SKEPP looft 25.000 euro uit aan diegene die kan bewijzen dat hij/zij paranormale eigenschappen heeft die volgens de huidige stand van de wetenschappen onmogelijk zijn.

artikelen - 27 juli 2025

Meridiaan-therapeut Emrik Suichies in Sneek kan vier jaar lang militairen opleiden tot YIN-docent, gefinancierd door het ministerie van Defensie.

artikelen - 27 juli 2025

Buitenlandrubriek met o.a.: Hoogste aantal mazelen-diagnoses in 33 jaar in de VS / Leden Chinese gemeenschap in Australie slachtoffer ‘zegenfraude’.