Door: de Webredactie | Geplaatst: 21 augustus 2011

Homeopathie-producent dagvaardt blogger

Homeopathische producten van Boiron werken niet.

Boiron, een Franse producent van homeopathische middelen, dagvaardt een amateurblogger uit Italië omdat die in een tweetal blogs beweert dat de homeopathische producten van Boiron niet werken.

de Webredactie

Gerelateerde artikelen

artikelen - 17 november 2025

In de ‘genezende’ energiekamer (EEsytem) met kleurenschermenzuilen die niet-bestaande scalaire golven uitzenden zou het immuunsysteem van mensen – ook dieren – een boost krijgen. Een curieuze hype, zonder wetenschappelijke onderbouwing.

artikelen - 30 oktober 2025

Op zaterdag 4 oktober 2025 vond het VtdK-symposium 'Het Alternatieve Circuit: Risico’s, Kosten en Communicatie' plaats in de Geertekerk te Utrecht. Bekijk video's van het symposium hier.

artikelen - 26 oktober 2025

Buitenlandrubriek met o.a.: Lage vaccinatiegraad zorgt voor grootste griepgolf in Australië / RFK Jr. denkt dat een besnijdenis autisme bevordert.