Door: de Webredactie | Geplaatst: 21 oktober 2010

Doden door acupunctuur

Volgens Edzard Ernst kwamen er in 45 jaar zo’n 86 doden door acupunctuur aan het licht.

Doden door acupunctuur

Volgens Edzard Ernst kwamen er in 45 jaar zo’n 86 doden door acupunctuur aan het licht, waarschijnlijk het topje van de ijsberg. Dat is veel voor een nepbehandeling. Zie verder de Abstract en de Guardian van afgelopen maandag 18 oktober 2010.

de Webredactie

Gerelateerde artikelen

artikelen - 06 oktober 2025

Er is geen bewijs dat 'healing touch' (ook wel 'therapeutic touch' genoemd), het paradepaardje van het kwak-Van Praag Instituut in Utrecht, werkt, leert een artikel van een onderzoeker van het al even alternatieve Louis Bolk Instituut.

artikelen - 03 oktober 2025

Het College van Bestuur van de Vrije Universiteit Amsterdam krijgt de Meester Kackadorisprijs 2025 wegens het benoemen van chiropractor Sidney Rubinstein tot bijzonder hoogleraar. Chiropractie is kwakzalverij.

artikelen - 25 september 2025

Buitenlandrubriek met o.a.: 1000 medewerkers Amerikaanse ministerie van Volksgezondheid willen dat RFK jr aftreedt / Fraudeurs gebruiken AI om dokters dubieuze producten aan te laten prijzen.